MISJA
FIRMY


Wasza przestrzeń - nasza kreacja!

Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz i aranżacja, jednak to nie wszystko co możemy Państwu zaproponować. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie więc zachęcamy do kontaktu z nami.

Nasz zespół to ludzie znający się na rzeczy. Wśród naszych realizacji znajdziesz zarówno wystroje korporacyjne, jak i pomieszczenia użytkowe, gastronomiczne czy mieszkalne. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje jakość realizowanych usług oraz fakt, że Twoje wnętrze stanie się niepowtarzalne. ArtDekoProjekt to przede wszystkim:

Zrozumienie

Zrozumienie

Stawiamy przede wszystkim na dialog, bo zrozumienie oczekiwań klienta jest dla nas najważniejsze.
Dobre oko

Dobre oko

Mamy dobre wyczucie stylu i przestrzeni, z resztą inaczej nie zajmowalibyśmy się wystrojem i aranżacją wnętrz.

Uczciwa wycena

Uczciwa wycena

Współpracując z nami płacicie tylko i wyłącznie za naszą pracę.
Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta

Nic dodać, nic ująć.

 
Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz, dekoracja i doradztwo w szeroko pojętym wystroju.

Nasze realizacje mówią za nas, więc zapraszamy do przejrzenia galerii zrealizowanych projektów. Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

 

SŁUCHAMY


Po pierwsze: słuchamy. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Do Twoich potrzeb dokładamy naszą wiedzę i wyczucie stylu oraz przestrzeni, by stworzyć wnętrze, które od pierwszego ujrzenia będzie w 100% Twoim wnętrzem.


DZIAŁAMY


Po drugie: działamy. Bez wymyślania wirtualnych kosztów, wiecznych wycen i ciągłych zmian w budżecie ustalonym na początku. Po rozmowie z Tobą wiemy doskonale co robić i... Po prostu to robimy.


ZACHWYCAMY


Przez cały okres współpracy dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy był zawsze zachwycający. Efekt pełnego zadowolenia uzyskać można tylko przez wartości, które są ważne dla naszej firmy, czyli: zrozumienie, dialog, profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.